Як використовувати програму Cash на вашому смартфоні

Cash App - це назва популярного сервісу мобільних платежів, який дозволяє відправляти гроші друзям і родичам в електронному вигляді за допомогою смартфона. Cash App є безкоштовним для використання і приймає дебетові картки, кредитні картки і біткойни. Нижче детально розглянемо, що таке Cash App, як його налаштувати і як відправити перший платіж.

Що таке Cash App?

Раніше відомий як Square Cash, Cash App - одноранговий мобільний платіжний додаток, заснований платформою мобільних платежів Square в 2013 році. Cash App дозволяє відправляти гроші кому-небудь, використовуючи тільки номер телефону, адресу електронної пошти або $ Cashtag (унікальний Cash App ID).


Інші важливі речі, які потрібно знати про Cash App:

 • Cash App можна безкоштовно використовувати для відправки, отримання та переказу грошей за допомогою дебетової картки або банківського рахунку. Перекази за кредитними картками залучатимуть 3% комісії за транзакцію.
 • Cash App в даний час не підтримує міжнародні грошові перекази (тільки внутрішні перекази).
 • Перекази відправляються негайно і можуть бути зараховані на внутрішній банківський рахунок того ж дня за плату або протягом одного-трьох днів безкоштовно.
 • За замовчуванням ви можете відправити до 250 доларів за будь-який 7-денний період і отримати до 1000 доларів за будь-який 30-денний період. Ви можете збільшити ці обмеження, однак.
 • Платежі здійснюються миттєво і, як правило, не можуть бути скасовані, якщо ви допустили помилку.
 • Програма Cash доступна для iPhone і Android.

В даний час додаток Cash не підтримує платежі міжнародним одержувачам. Якщо вам потрібно надіслати міжнародні платежі, розгляньте можливість використання іншого платіжного сервісу.

Наскільки захищена програма Cash?

Згідно Cash App, будь-яка інформація, яку ви відправляєте, зашифрована і надійно відправлена на їхні сервери, як через з'єднання Wi-Fi, так і через служби передачі даних (3G, 4G або EDGE).

Програма Cash також відповідає стандарту 1 рівня безпеки даних PCI (PCI-DSS). PCI-DSS - це галузевий стандарт, встановлений Радою за стандартами безпеки платіжних карток для забезпечення того, щоб продавці дотримувалися високого рівня безпеки при електронній обробці кредитних карток.

У той час як транзакції Cash App зашифровані, ви також можете розглянути можливість використання програми VPN (віртуальної приватної мережі) при використанні фінансових послуг, таких як Cash App, через загальнодоступний Wi-Fi.

Якщо ви хочете дізнатися більше про безпеку Cash App, прочитайте про те, як воно працює, на сторінці політик безпеки Square.

Як налаштувати програму Cash на вашому смартфоні

Якщо ви готові спробувати програму Cash App, наведіть покрокові інструкції щодо налаштування програми на смартфоні і відправки першого платежу. Ці інструкції відносяться як до iPhone, так і до Android.


 1. Для початку вам необхідно завантажити додаток Cash на свій смартфон.

Звантажити для iOS

Звантажити для Android

 1. Якщо ви вперше використовуєте програму, вам буде запропоновано ввести номер телефону або адресу електронної пошти для входу. Виберіть, як ви бажаєте отримувати коди підтвердження від Cash App. Потім вам буде надіслано код для підтвердження вашого облікового запису.
 2. Щоб перевірити програму, введіть код, який ви надіслали до програми Cash App.
 3. Після підтвердження вам буде запропоновано увійти в банк, використовуючи вашу дебетову карту. Вам потрібно буде ввести номер своєї дебетової картки тут (кредитна картка не буде працювати). Ви також можете пропустити цей крок і додати свою дебетову карту пізніше.
 4. Введіть своє ім'я і прізвище, як це вказано на вашій дебетовій карті.
 5. Виберіть $ Cashtag, який є вашим унікальним ідентифікатором у Cash App, і він також може бути використаний для отримання оплати кимось. $ Cashtag має містити не менше однієї літери і не більше 20 символів. Наприклад, $ JohnSmith123.
 6. Вас запитають, чи хочете ви запросити друзів, щоб отримати бонус Cash App у розмірі 5 доларів. Цей крок суворо необов'язковий. У вас буде можливість додати контакт пізніше при здійсненні платежу.

Як зробити платіж за допомогою програми Cash

Після того, як ви встановили додаток Cash на свій смартфон, відправляти гроші кому-небудь просто. Вам необхідно налаштувати спосіб оплати (якщо ви його ще не налаштували), а також вказати номер телефону одержувача, адресу електронної пошти або $ Cashtag.

Додати метод оплати до програми Cash

Якщо ви ще не налаштували дебетову картку або інший тип джерела фінансування, вам необхідно зробити це до відправки платежу. Якщо ви вже налаштували дебетову карту, пропустіть її і перейдіть до наступного розділу.

 1. Щоб налаштувати спосіб оплати, відкрийте програму «Каса» і клацніть значок будівлі банку в нижній частині екрану.

Зверніть увагу, що цей символ банку зміниться на символ $ залежно від того, чи є у вас кошти для зняття коштів з рахунку.

 1. На наступному екрані у вас є можливість налаштувати банківський рахунок (дебетову карту), готівкові гроші або біткойни для здійснення платежів. Виберіть джерело фінансування, яке ви хочете використовувати, і дотримуйтеся інструкцій на екрані.

Надіслати платіж за допомогою Cash

Після того як ви налаштували своє джерело фінансування, ви можете почати відправляти платежі. За допомогою декількох швидких натискань, ви будете відправляти гроші своїм друзям і сім'ї.

 1. На екрані переказу грошей у програмі Cash введіть суму, яку ви хочете відправити, а потім натисніть кнопку «Оплатити» внизу.

Щоб перейти на екран грошових переказів у програмі «Каса», торкніться символу $ (у центрі) внизу екрана.


 1. На наступному екрані введіть ім'я отримувача, $ Cashtag, номер телефону або адресу електронної пошти. Щоб знайти всіх своїх друзів, натисніть «Включити контакти», щоб додаток Cash App отримав доступ до списку контактів вашого смартфона і дозволив дізнатися, на яких з ваших контактів встановлений додаток Cash.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us