Як налаштувати і використовувати свій Apple HomePod

Яблуко HomePod приносить великий звучить бездротової музику в будь-якій кімнаті і дозволяє керувати аудіо і отримати корисну інформацію про новини, погоду, текстові повідомлення, і багато іншого за допомогою Siri. Деякі бездротові колонки та інтелектуальні колонки мають складні, багатоступеневі процеси налаштування. Не HomePod. Apple робить налаштування легким, як показано в цьому покроковому керівництві.

Що вам потрібно

 • iPhone 5S або новіше, або
 • iPad Pro/Air/mini 2 або новіше, або
 • IPod Touch шостого покоління
 • iOS 11.2.5 або вище працює на одному з цих пристроїв

01


з 05

Почати налаштування HomePod

Ось як просто налаштувати HomePod: вам не потрібно встановлювати якесь програмне забезпечення на ваш пристрій iOS. Просто слідуйте цим крокам:

 1. Почніть з підключення HomePod до джерела живлення, а потім розблокуйте пристрій iOS (вам потрібно Wi-Fi і Bluetooth). За кілька секунд внизу екрана з'явиться вікно, щоб почати процес налаштування. Клацніть «Налаштувати».
 2. Потім виберіть кімнату, в якій буде використовуватися HomePod. Це насправді не змінює роботу HomePod, але впливає на те, де ви знайдете його налаштування в додатку Home. Після вибору кімнати натисніть «Продовжити».
 3. Після цього визначте спосіб використання HomePod на екрані «Особисті запити». Це контролює, хто може робити голосові команди - відправляти тексти, створювати нагадування і нотатки, здійснювати дзвінки і багато іншого - за допомогою HomePod і iPhone, який ви використовуєте для його налаштування. Клацніть «Включити особисті запити», щоб дозволити комусь робити це, або «Не зараз», щоб обмежити використання цих команд тільки вами.
 4. Підтвердіть цей вибір, натиснувши «Використовувати цей iPhone» у наступному вікні.

02

з 05

Перенесення налаштувань з пристрою iOS на HomePod

 1. Прийміть умови використання HomePod, натиснувши «Прийняти». Ви повинні зробити це, щоб продовжити налаштування.
 2. Одна з речей, яка робить налаштування HomePod настільки простою, що вам не потрібно вводити багато інформації для вашої мережі Wi-Fi та інших налаштувань. Замість цього HomePod просто копіює всю цю інформацію, включаючи ваш обліковий запис iCloud, з пристрою iOS, який ви використовуєте для встановлення. Натисніть «Параметри передачі», щоб розпочати процес.
 3. На цьому процес встановлення HomePod завершується. Це займає близько 15-30 секунд.

03

з 05


Почніть використовувати HomePod і Siri

Коли процес встановлення завершено, HomePod дає вам короткий підручник з його використання. Дотримуйтеся інструкцій на екрані, щоб спробувати.

Кілька зауважень про ці команди:

 • Такі речі, як включення/вимикання освітлення, вимагають наявності у вашому будинку сумісних з HomeKit пристроїв розумного будинку.
 • Для відтворення музики за допомогою Siri потрібна наявність діючої підписки Apple Music або музики у вашій музичній бібліотеці iCloud (покупки з iTunes або музика, додана через iTunes Match). Інша музика може відтворюватися через AirPlay, але без використання голосових команд Siri.

04

з 05

Як керувати параметрами HomePod

Після налаштування HomePod можна змінити параметри HomePod. Спочатку це може бути трохи складно, тому що в програмі «Параметри» немає програми HomePod і немає запису для нього.

HomePod керується в програмі Home, яка встановлена на пристроях iOS. Щоб змінити параметри HomePod, виконайте наступні дії:

 1. Натисніть програму Home, щоб запустити її.
 2. Натисніть кнопку «Змінити».
 3. Натисніть кнопку HomePod, щоб відкрити параметри.
 4. На цьому екрані ви можете керувати наступним:
  1. Назва HomePod - торкніться назви і введіть нове.
  2. Кімната - змініть кімнату в додатку Home, в якому знаходиться пристрій.
  3. Включити до вибраного - залиште цей повзунок на світло-зеленому, щоб помістити HomePod до розділу вибраних програм домашньої програми та Центру управління.
  4. Музика і подкасти - керуйте обліковим записом Apple Music, що використовується з HomePod, дозволяйте або блокуйте явний контент в Apple Music, включайте перевірку звуку для вирівнювання гучності і вибирайте «Використовувати історію прослуховування» для рекомендацій.
  5. Siri - Перемістіть ці повзунки в положення «включено »/« зелене» або «вимкнено »/« біле», щоб контролювати: чи слухає Siri ваші команди; чи запускається Siri при торканні панелі керування HomePod; чи вказує світло і звук на використання Siri; мова і голос, які використовуються для Сірі.
  6. Служби визначення місця розташування. Перемістіть це значення в положення «Викл ./Білий», щоб заблокувати визначені для розташування функції, такі як місцева погода і новини.
  7. Спеціальні можливості і аналітика. Натисніть ці параметри, щоб керувати цими функціями.
  8. Вилучити аксесуар - натисніть це меню, щоб вилучити HomePod і дозволити налаштування пристрою з нуля.

05


з 05

Як використовувати HomePod

Якщо ви використовували Siri на будь-якому з ваших iOS-пристроїв, використання HomePod буде досить знайомим. Всі способи взаємодії з Siri - установка Siri на таймер, відправка текстового повідомлення, прогноз погоди і т. Д. - аналогічні HomePod і iPhone або iPad.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us