Що означає «смерть Windows Phone» для Windows Central? Відповідь редактора

Раніше цього тижня ми звернули увагу на цікаве питання, поставлене на наших знаменитих великих і захоплених форумах: що, якщо взагалі щось, означає падіння і Windows на телефоні для сайту?

hamphlet


Я тільки питаю, тому що швидкий погляд на статистику коментарів до статей показує, що вони проходять через дах по більшості тем Windows Mobile, але іноді ледь піднімають брову з інших більш загальних питань Microsoft. Не слід забувати, що до того, як пару років тому цей веб-сайт був присвячений Windows Phone, він почав диверсифікуватися, тільки коли побачив напис на...

Відповівши

Я хотів зайняти кілька хвилин, щоб спробувати відповісти з позиції редакторів Windows Central.

Оскільки я був учасником форуму, починаючи з 2007 року і будучи частиною першого запуску «блогу» на першій сторінці в 2009 році, у мене є давня і відчутна історія з мобільним співтовариством.

Немає жодних сумнівів у тому, що навесні 2017 року «смерть» Windows на телефоні здається більш реальною, ніж будь-коли. Звичайно, Microsoft продовжує працювати над Windows 10 Mobile, але навіть там її майбутнє стає похмурим.

Звичайно, велика частина цієї проблеми - вина Microsoft, яка не зробила того, про що вони говорили, наприклад, створила б телефони, якщо їхні партнери не зробили цього, або навіть не розробила план з вирішення смартфонів на 2018 рік.


Я стверджував, що вони повинні поговорити про це в BUILD в наступному місяці, але я не впевнений, що вони це зроблять.

Планування на майбутнє (у 2014 році)

Кілька років тому багато хто з нас, хто управляє цим сайтом, почали бачити значне зниження на ринку Windows Phone. На щастя, в той же час Microsoft запускала Windows 10. Ми скористалися цією можливістю, щоб переглянути і наше ім'я, і цілі сайту.

Вже не тільки на телефонах, але і на ПК, ноутбуках, Surface, більше на Xbox і навіть на HoloLens.

У жовтні виповнюється три роки з тих пір, як ми перейшли з Windows Phone Central на Windows Central. Цікаво, що багато хто в спільноті все ще називає нас колишніми, але навіть протягом минулого року наше щоденне освітлення становить 90 відсотків не телефонних новин.

Ми змінилися не тільки через непросту ситуацію з мобільними пристроями, але і через те, що Windows 10 і зростаюча екосистема Microsoft залишали нас на столі набагато більше. Ставало все важче не говорити регулярно про Surface або про те, що OneCore означає для всіх Windows.

У цьому сенсі для співробітників було набагато приємніше виходити за рамки просто телефонів, які, якщо чесно, ставали трохи застарілими як категорія.

Це ніколи не було краще (для нас)

Вся ця преамбула підводить до мого головного. Ніщо не зміниться на цьому сайті, навіть якщо завтра вийде Microsoft і скасує Windows на телефоні.


:

Центральний підкаст Windows на Xbox.

Справа в тому, що Windows Central працює дуже добре, незалежно від ситуації на мобільних пристроях. Ось кілька прикладів:

 • Порівняно з аналогічним періодом минулого року сайт має двозначне зростання і робить фантастичні результати щодо пошукового трафіку, нашого каналу YouTube і спільної думки.
 • Тепер у нашого сайту прекрасні відносини з такими компаніями, як HP, Lenovo, Dell, Razer, Alcatel, і навіть зі стартапами з краудсорсингу, такими як Eve V. Ми запрошені на всі великі (і навіть незначні) прес-заходи, ембарго. та огляди продуктів.
 • Ми залучили всіх зірок, таких як Джез Корден і Зак Боуден, які роблять те, що ми їх найняли: розтрощувати новини Xbox і Windows, новини та аналізи.
 • У нас є чудові співробітники, такі як Мауро Хукулак, Кейл Хант, Річард Девайн і Річ Едмондс, які щодня працюють над популярними практичними рекомендаціями, кращими порадами і багатьом іншим.
 • Джордж Пондер, який працює з сайтом стільки, скільки я, досі публікує щоденні огляди і пропозиції по додатках і іграх, особливо для користувачів телефонів.
 • Наші форуми мають більше двох мільйонів повідомлень від майже 400 000 учасників по всьому світу, що робить нас одним з найбільших співтовариств Windows і Microsoft в світі.
 • Зараз Microsoft працює з нами на багатьох рівнях для преси щодо всіх своїх продуктів, оголошень і релізів, надаючи більше доступу, ніж будь-коли.
 • Ми успішно перейшли від швидко перевиданих новин і неінформативних статей про оновлення додатків до більш докладних редакційних статей, аналізу та керівників.
 • На сайті тепер є постійний керуючий редактор з Al Sacco, який гарантує, що поїзди ходять вчасно, в потрібне місце і з тією якістю, якої ми і ви очікуєте.
 • Завдяки Dan Thorpe-Lancaster у нас все ще є регулярні щоденні новини і критичні оновлення, які ви очікуєте.
 • Ми успішно перезапустили Windows Central Podcast із Заком Боуденом і мною після багаторічної перерви; тепер це найпопулярніший подкаст Microsoft, на якому слухачі слухають понад 60 тисяч осіб на місяць.

Оскільки статті, присвячені телефону, отримують більше коментарів, ніж інші, це не дуже хороший показник. Майже в будь - який день наші найпопулярніші статті часто є «довідкою і як».

У той час як хардкорні фанати приходять за найдрібнішими новинами або новинами про оновлення ОС, звичайні люди просто хочуть дізнатися, як отримати максимальну віддачу від свого нового ПК.


Так що читачі і шанувальники сайту (і Microsoft) взагалі не турбуються про Windows Central. Ми на шляху до кращого року з Windows 10 Mobile або без нього. У нас є багато розумних людей, що працюють за лаштунками, і наша мета - продовжувати поліпшуватися протягом багатьох років.

І, незважаючи на триваюче падіння Windows на телефоні, Windows Central все одно буде її висвітлювати, поки є про що повідомити. Це те, що ми робимо, це те, що ми любимо. У вас є наша обіцянка.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us