Samsung і AT&T анонсують Galaxy Note 2, Tab 2 10.1, два пристрої середнього рівня LTE

Сьогодні вранці AT&T і Samsung зробили здоровенне спільне оголошення, яке включає Galaxy Note 2, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Express і Galaxy Rugby Pro. Вони нічого не говорять про ціни або доступність для будь-кого з них, крім того, що вони будуть приземлятися «в найближчі місяці». Це не особливо корисно, але це перерви. Принаймні, ми впевнені, що побачимо Galaxy Note 2 в листопаді.

Ми вже добре знайомі з Samsung Galaxy Note 2 і Galaxy Tab 2, але давайте ближче розглянемо ці два інших пристрої LTE, починаючи зліва.


Samsung Galaxy Express

  • Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • 4,5-дюймовий дисплей Super AMOLED Plus
  • 1,5 ГГц двоядерний процесор
  • Акумулятор 2000 мАг
  • 5-мегапіксельна задня камера

Samsung Galaxy Rugby Pro

  • Mil-spec 810g міцний і водонепроникний
  • 4-дюймовий екран WVGA Super AMOLED
  • 5-мегапіксельна задня камера з роздільною здатністю 720p

Це якийсь пристойний матеріал середнього класу. Звичайно, він не такий розкішний, як верхні Galaxy Note 2 і Tab 2 10.1, але завжди приємно мати міцний телефон, який не зовсім відстій. Хто-небудь кусає ці два, або ви збираєтеся протриматися для пристроїв верхнього рівня?

AT&T продовжує створювати 4-грамовий портфель Android з додаванням трьох смартфонів і одного планшета від Samsung

Даллас, вересень. 28, 2012 - AT&T * і Samsung Telecommunications America, LLC (Samsung Mobile) 1 анонсували три нові смартфони 4G LTE Android  - Galaxy Express ^ Talaxy Rugby Prano і Galaxy Note.

Samsung Galaxy Express

Нові користувачі смартфонів знайдуть свою ідеальну пару з Samsung Galaxy Express, смартфоном 4G LTE, який поєднує в собі високопродуктивні функції за відмінною ціною. Galaxy Express працює під управлінням Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) і має чіткий і яскравий 4,5-дюймовий екран Super AMOLED  Plus. Двоядерний процесор 1,5 ГГц і батарея ємністю 2000 мАг допомагають користувачам зберігати продуктивність протягом дня; а 5-мегапіксельна камера заднього виду дозволяє легко знімати і обмінюватися зображеннями через текстові повідомлення, електронну пошту та соціальні мережі.

Samsung Galaxy Rugby Pro

Samsung Galaxy Rugby Pro - ідеальне поєднання умів і м'язів. Він дає клієнтам з активним способом життя доступ до смартфона 4G LTE, здатного впоратися з будь-якою життєвою втратою. Rugby Pro сконструйований за військовими специфікаціями (специфікації 810 г) і є водонепроникним * *, ударопрочним і пилонепроникним. Він оснащений 4-дюймовим дисплеєм WVGA Super AMOLED і 5-мегапіксельною задньою камерою, яка дозволяє записувати HD-відео у форматі 720p. Бізнес-клієнти можуть бути впевнені, що Rugby Pro не тільки захищений від щоденного зносу, але і оснащений повним шифруванням пристроїв і підтримкою корпоративної електронної пошти EAS. Пристрій матиме доступ до розширених функцій Push-to-Talk після запуску служби.

Samsung Galaxy Note II

Оголошений раніше в цьому місяці Samsung Galaxy Note II продовжує розширювати популярну категорію, створену Galaxy Note, завдяки збільшенню часу автономної роботи, більш тонкому і вузькому дизайну і поліпшенням в S Pen. Пізніше цього року під управлінням Android 4.1 (Jelly Bean) Galaxy Note II з 4G LTE поєднує в собі продуктивність планшета зі зручністю смартфона, а також функції S Pen, які вам потрібні, щоб розкрити свої творчі здібності в одному пристрої. Galaxy Note II з 5,5-дюймовим HD Super AMOLED  дисплеєм і чотирьохядерним процесором Exynos  1,6 ГГц із вбудованим графічним процесором (GPU) забезпечує обчислювальну потужність, подібну до ПК, і розширені функції, такі як спливаюче відео, нові види галереї і чудові можливості. ігрові можливості в дійсно кишеньковому пристрої.

Samsung Galaxy Tab 2 10,1 ”

Цей планшет 4G LTE Android 4.0 забезпечує розваги і продуктивність на все життя. Galaxy Tab 2 10.1 "пропонує 10,1-дюймовий дисплей і чудові розважальні функції, включаючи Media Hub, Smart Remote і AllShare^ Play. Такі функції, як шифрування на пристрої і доступ до VPN, гарантують безпеку планшета для використання в бізнесі. Батарея ємністю 7000 мАг дозволяє залишатися на зв'язку протягом дня.


Клієнти AT&T мають доступ до найбільшої в країні мережі 4G * * *, що охоплює 275 мільйонів осіб. AT&T має дві мережі 4G, які працюють разом для клієнтів, LTE і HSPA + з поліпшеним транзитним з'єднанням. Це означає, що клієнти AT&T можуть насолоджуватися широко поширеним, надшвидким і непротиворечивым досвідом 4G на своїх сумісних пристроях, коли вони входять і виходять із зон LTE. З іншими операторами, коли ви подорожуєте за межами їх зони покриття LTE, ви можете бути в набагато більш повільній мережі 3G.

Всі ці пристрої будуть доступні в AT&T в найближчі місяці.

Samsung, Express, Note, Rugby Pro, Super AMOLED, Exynos, S Pen і AllShare є торговими марками Samsung Electronics Co., Ltd.

1 Samsung Mobile - постачальник мобільних телефонів № 1 у Сполучених Штатах, згідно з повідомленнями про постачання, згідно зі Strategy Analytics, постачальник мобільних телефонів у Північній Америці, другий квартал 2012 року. Компанія Samsung Electronics є постачальником смартфонів № 1 у світі, згідно з повідомленнями поставки, за даними Strategy Analytics, частка ринку постачальників смартфонів по регіонах: 2 квартал 2012 року.

* Продукти і послуги AT&T надаються або пропонуються дочірніми і залежними компаніями AT&T Inc. під брендом AT&T, а не AT&T Inc.

* * Водонепроникний від випадкового впливу води, коли всі порти (включаючи порти USB і навушники) щільно закриті. НЕ призначений або призначений для використання у воді. Занурювальній до 1 метра на термін до 30 хвилин. Водонепроникний відповідно до рейтингу IP57.

* * * Швидкості 4G доступні не скрізь. Обмежена доступність 4G LTE на деяких ринках. LTE є торговою маркою ETSI. Дізнайтеся більше на att.com/network.


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us