Прочитайте це пізніше, «DVR для Інтернету», тепер Pocket

Прочитайте це пізніше, популярна мультиплатформенна «DVR для Інтернету», тепер Pocket, і тепер доступна безкоштовно в магазині Google Play. Завдяки безкоштовному обліковому запису, Pocket буде зберігати статті, фотографії і відео за вашим вибором у вашій черзі (або «кишеню»), який доступний з вашого телефону, планшета або комп'ютера. Вміст, який ви зберігаєте, оптимізовано для зручного для читання макета, а після синхронізації ви можете переглядати його в автономному режимі.

Разом з новою назвою в оновленні додано нові фільтри контенту, більше інструментів для організації та більш швидка синхронізація. Облікові записи безкоштовні, і ваш обліковий запис Read It Later буде працювати без проблем з Pocket. Перерва для повної преси і посилання Google Play.


Більше, ніж просто читання - новітній додаток «Читайте пізніше» стає тепер безкоштовною «кишенею» для простого збереження веб-статей, відео та інших матеріалів для подальшого перегляду

Новий кишеньковий додаток лідирує в категорії «Зсув контенту» з новим красивим дизайном, який робить перегляд пізніше на будь-якому пристрої після ПК простим

САН-ФРАНЦИСКО, штат Каліфорнія, 17 квітня 2012 р. - Чотири роки тому додаток Read it Later було створено для того, щоб користувачі могли зберігати свій веб-контент для подальшого перегляду за власним розкладом. Рік тому у Read It Later було 2,5 мільйона користувачів; зараз у нього 4,5 мільйона. Це зростання зробило його платним новинним додатком номер один для Android і Kindle Fire і кращим додатком для iPhone і iPad. Сьогодні компанія анонсувала нову версію свого флагманського додатку - тепер безкоштовну для всіх пристроїв - і нове ім'я, Pocket.

Pocket - це коли люди знаходять цікаву статтю, відео або веб-сторінку, але не мають часу їх переглядати. Після збереження в Pocket список вмісту відображається на будь-якому пристрої - телефоні, планшеті або комп'ютері. Його можна переглядати під час очікування в черзі, на дивані, під час поїздок або навіть в автономному режимі.

Сьогодні Pocket доступний безкоштовно в App Store за адресою www.getpocket.com/ios, в Google Play (раніше Android Marketplace) за адресою www.getpocket.com/android, а для Kindle Fire - за адресою www.getpocket.com/kindlefire.

«Майже п'ять елементів щосекунди зберігаються в Pocket з Інтернету і популярних новинних додатків, включаючи відео, статті, рецепти і багато іншого», - говорить Нейт Вейнер, засновник Read it Later і творець Pocket. «Pocket - це ідеальна назва для нашої останньої версії, оскільки вона висловлює, наскільки просто взяти з собою будь-який контент, який користувачі виявлять, незалежно від того, куди вони йдуть»

Pocket відрізняється від «закладок» програм, які організовують посилання для тривалого зберігання. Замість цього Pocket дозволяє користувачам зберігати вміст, який вони виявляють, в Інтернеті або в будь-якому з більш ніж 300 провідних програм - включаючи Flipboard, Twitter, Pulse і Zite - одним натисканням і переглядати його на будь-якому пристрої.


З моменту запуску в 2007 році було збережено понад 200 мільйонів елементів, що дає компанії глибоке розуміння того, як і коли споживачі зберігають і переглядають свій веб-контент. Основні висновки включають в себе:

 • 33 відсотки збережених елементів надходять зі сторонніх додатків, включаючи Twitter, Zite, Flipboard і Pulse.
 • 50 відсотків предметів, збережених за допомогою Pocket, проглядаються на мобільних екранах (порівняно з 34 відсотками в січні).
 • Споживання в Інтернеті досягає піку рано вранці і знижується протягом дня, оскільки споживачі копаються у своїх поштових скриньках і знаходять те, що вони хочуть переглянути пізніше. iPad використовує піки вночі, оскільки користувачі переглядають збережений контент у години перед сном. Споживання мобільного зв'язку відповідає часу в дорозі, оскільки користувачі все частіше переглядають контент у дорозі.
 • 40 відсотків збережених предметів не є статтями; популярний контент включає відео, зображення, речі для покупки, поради і рецепти подорожей.
 • YouTube є найпопулярнішим джерелом контенту додатків, оскільки користувачі все частіше зберігають відео для подальшого перегляду.
 • Нове оновлення Pocket сфокусовано на тому, щоб зробити найважливіші частини користувацького інтерфейсу максимально легкими і простими. Він розширює всі функції, які користувачі вже полюбили в новій версії «Прочитайте його пізніше».
 • Більш чистий, простий інтерфейс. Новий інтерфейс користувача Pocket відображає весь контент користувача в красивій, зручній для перегляду компонуванні, адаптованій для використання всіх переваг дисплеїв високої чіткості.
 • Відео та Фільтри зображень. Більшість людей зберігають сайти з відео і зображеннями, на додаток до статей і тексту. Pocket автоматично фільтрує весь контент, тому користувачі можуть швидко перемикатися між статтями, відео і зображеннями одним дотиком.
 • Покращений досвід перегляду. Статті, відео і все, що було збережено, відображаються в чистому і спрощеному вигляді з меншою кількістю панелей інструментів і переробленим повноекранним режимом.
 • Легше організувати. Нові режими масового редагування, додавання до вибраного та позначки спрощують організацію та перегляд збережених елементів. Користувачі можуть знаходити контент за ключовими словами, публікаціями або створювати власні теги.
 • Обране. Користувачі можуть відзначати обрані матеріали, щоб вони завжди були доступні, коли вони захочуть його знайти.
 • Pocket безкоштовний на всіх основних мобільних платформах. Pocket тепер доступний безкоштовно на всіх основних мобільних платформах, включаючи телефони і планшети на базі Android, iPhone, iPad, iPod Touch і Amazon Kindle Fire.

Про Читайте це пізніше

Компанія Read it Later, заснована в Сан-Франциско, була заснована в 2007 році Нейтом Вайнером, щоб допомогти користувачам зберігати те, що вони знаходять в Інтернеті, і переглядати їх на будь-якому пристрої в будь-який час. Зараз сервіс налічує понад 4,5 мільйона зареєстрованих користувачів і інтегрований у більш ніж 300 додатків, включаючи Flipboard, Twitter і Zite. У квітні 2012 року додаток «Read it Later» став відомим як Pocket і зосередився на найважливіших аспектах процесу зміни контенту, що робить його простішим і простішим, ніж будь-коли. Pocket доступний для основних пристроїв і платформ, включаючи iPad, iPhone, iPod Touch, Kindle Fire, всі планшети і смартфони на базі Android, Google Chrome і Firefox.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us