Перші враження від офіційного оновлення Tango для AT&T Nokia Lumia 900

Після того, як ми вкусили кулю і виконали заводське налаштування Lumia 900 з вбудованим ПЗУ, нам вдалося оновити наш глянцевий білий AT&T Lumia 900 до офіційного оновлення Tango. Це оновлення знаходиться в режимі очікування на серверах Nokia, мабуть, чекаючи, коли AT&T дасть поштовх на сервери Zune, щоб інші могли оновити.


Хоча ви можете зробити це вручну самостійно за допомогою сторонньої програми під назвою Nokia Care Suite, ви перепрограмуєте телефон на заводі, що означає, що пристрій буде повністю стерто - без збережених ігор, без збережених фотографій. У зв'язку з цим, вам краще всього почекати кілька днів (тижнів?), Поки він вдарить по Zune, де ви можете просто оновити телефон і зберегти все.


Тим часом ми пожертвували заради вашого знання. У свою чергу, ви можете подивитися наше відео після перерви, щоб дізнатися про наші оновлення на додаток до нашого міні-огляду...

Перш ніж ми почнемо, ось оновлення версії програмного забезпечення:

 • Версія ОС: 7.10.8779.8
 • Номер версії прошивки: 2175.2301.8779.1223
 • Номер версії обладнання: 112.1914.2.0
 • Версія програмного забезпечення радіо: 2.1.75.22
 • Версія радіообладнання: 8055
 • Версія звантажувача: 7.17.2.0

Одна з найбільших і маленьких речей, які ми були раді помітити, це те, що ємнісні кнопки тепер горять на Lumia 900. Повертаючись до нашого початкового огляду цього телефону, ми помітили, як ці вогні згаснуть приблизно через 3 секунди, імовірно для економії заряд батареї. Це було дивно, тому що Nokia не робила цього на своїх Lumia 710 або 800. (Звичайно, це могло статися з попереднім оновленням, так що вибачте нас, якщо ми зараз це помічаємо).

Як і очікувалося, такі програми, як Contact Share і Лічильники, повністю працюють з новою вбудованою програмою. (Примітка: у відео я помилково приймаю «Передача контактів» з «Контактом»; хоча останній працює).

Ви запитаєте щодо камери? Про ці проблеми завжди складно судити, оскільки ми не хочемо бути сприйнятливими до ефектів плацебо. Сказавши це, у нас склалося таке враження: так, це краще. Це все ще розтрощено Титаном II? О, звичайно, це так, але ось де ми думаємо, що це покращилося:

 • Швидкість - електронний затвор здається нам швидше
 • Вимірювання - здається набагато більш точним, коли ми використовуємо дотик до фокусу (який також має стосуватися вимірювача)
 • Баланс білого - теж здається краще
 • Спалах - час спалаху і яскравість краще оптимізовані
 • Шум зображення - хоча він все ще видно, він виглядає більш приглушеним
 • Кнопка камери (коли телефон знаходиться в режимі очікування) - немає проблем із запуском камери

Ми не вирішуємо насправді сказати, що все перераховане вище, і, як ми знаємо, інженери Nokia сміються, відзначаючи, що вони не торкнулися половини цих речей. Але ми дещо впевнені в тому, що камера працює краще, ніж раніше.


Камера Lumia 900 все ще не дивна, але вона може дозволити нам кілька днів переосмислити використання нашого Titan II, щоб спробувати себе в більш повсякденних життєвих ситуаціях. Ми як і раніше рекомендуємо вам встановити контрастність на максимум, але не чіпати насиченість. Останній перетворить ваші фотографії на Day-GLO і буде виглядати просто жахливо.

[Оновлення: Читайте наш поглиблений аналіз оновленої камери на Lumia 900 тут]

Ми запропонували кілька прикладів фотографій нижче, якщо ви хочете розібратися і судити самі.

Перевернути в тишу? Можливість перевернути телефон, щоб змусити дзвінок дзвонити, є новою функцією, яку Nokia рекламує на своїй лінії Lumia. Ми не знайшли варіант для цього, але ми також ще не додали нашу мікро-SIM-карту (в нашому Titan II використовуються звичайні SIM-карти, що означає адаптер, що означає незначну «операцію» з його видалення). Редагувати: Це, очевидно, функція «завжди включений», так що нічого включати.

Nokia також пообіцяла, що з цим оновленням прошивки для їх телефонів буде поліпшена яскравість екрану (і відповідна кольоропередача). Екран, здається, трохи тьмяніє при звичайному освітленні в приміщенні, що ми цінуємо - він одночасно економить заряд батареї і очі.

Кажуть, що датчик наближення також покращений, хоча його тестування трохи складніше.

Tango також приносить кілька фотографій в MMS і можливість прикріплювати голосові нотатки, які, звичайно ж, присутні в цьому ROM.


Крім цього, ми взагалі не помітили значок GPS-служби, хоча подивимося, чи з'явиться він в звичайному режимі, і не помітили будь-яких нових функцій або додатків раніше. Операційна система як і раніше працює швидко, і у нас немає первинних скарг, хоча ми обов'язково поділимося ними пізніше, якщо помітимо. Оновлення виглядає солідно, і, хоча здається, що є чимало дрібних виправлень, вони, безумовно, вітаються.

Оновлення: Як запитали в коментарях, як гойдалка гучності? Зокрема, коли пристрій знаходиться в режимі очікування, кнопки не завжди будуть працювати, або для них потрібно подвійне натискання. З наших первинних тестів вони тепер працюють, як і очікувалося - одним дотиком immediatey повертає їх вгору і навпаки для вимикання.

Ви оновили Lumia 900 з оновленням Tango? Зауважте що-небудь, що ми пропустили? Дайте нам знати в коментарях, і ми додамо це до цієї історії.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us