Mixer.com: що це таке і що потрібно знати

Mixer - це безкоштовний веб-сайт і сервіс для відеоігор, що належить Microsoft. Мікшер спочатку називався Beam, але був перейменований в Mixer через те, що ім'я Beam було недоступне у всіх регіонах.

Mixer знаходиться в прямій конкуренції з популярним потоковим сервісом Amazon Twitch, який також спеціалізується на прямих трансляціях, пов'язаних з відеоіграми. Обидві потокові служби також мають невеликий відсоток користувачів, які вибирають для потокової передачі відео, що відноситься до косплею, їжі, записи подкастів в режимі реального часу і випадкових розмов.


Що роблять мобільні програми Mixer?

Для iOS і Android доступні дві офіційні програми Mixer. Основна програма Mixer використовується для перегляду трансляцій інших стримерів, коментування потоків, запуску спільного хостингу з вашого власного каналу і для отримання сповіщень про те, коли канали, якими ви переходите, запускаються.

Додаток iOS і Android Mixer Create використовується для трансляції контенту на потокову службу Mixer зі смартфона або планшета. Mixer Create можна використовувати для прямої трансляції відеозаписів з веб-камери пристрою або навіть для трансляції ігрового процесу мобільних відеоігор на одному пристрої.

Як працює мікшер на консолях Xbox One?

Офіційний додаток Mixer для консолей Microsoft для сімейства Xbox One використовується для перегляду трансляцій Mixer, відстеження і підписки на облікові записи. Це дуже схоже на додаток YouTube або Amazon Video. Додаток Xbox One Mixer також дозволяє брати участь у чаті на каналі.

Функціональність мовлення мікшера фактично інтегрована безпосередньо в операційну систему Xbox One, тому власники консолей можуть передавати потокове відео на мікшер з панелі моніторингу Xbox One без використання програми.

Чи є додаток для Windows 10 Mixer?

Офіційної програми Mixer для ПК з Windows 10 не існує. Як і Xbox One, мовлення Mixer вбудовано безпосередньо в операційну систему Windows 10, тому для базової потокової передачі Mixer користувачам не потрібно завантажувати додатковий додаток.

Для перегляду потоків Mixer на ПК з Windows 10 користувачам рекомендується відвідати веб-сайт потокової передачі Mixer, Mixer.com, у веб-браузері Microsoft Edge.


Чи є мікшер на консолях Sony PlayStation 4?

Сімейство консолей Sony PlayStation 4 (PS4) не має вбудованої підтримки Mixer і не має офіційної програми Mixer. Мовлення мікшера все ще можна переглядати на PS4, відвідавши веб-сайт мікшера через веб-браузер консолі, проте стримери відеоігор можуть транслювати свій ігровий процес PlayStation на мікшер, використовуючи карту захоплення, комп'ютер і копію OBS Studio в одній і тій же камері. спосіб потокової передачі на Twitch зроблений.

Малоймовірно, що інтеграція з Mixer прийде на консолі Sony PlayStation, враховуючи, що Microsoft володіє і Mixer, і Xbox, які є прямими конкурентами на ринку.

Чим мікшер відрізняється від твітчу?

Mixer пропонує дуже схожий потоковий сервіс для Twitch, який працює практично ідентично. У Mixer і Twitch стримери можуть транслюватися безпосередньо з консолі Xbox One або через OBS Studio на ПК або Mac, а також можуть транслювати різноманітний контент на додаток до ігрового процесу відео. Ось чотири основні відмінності між ними.

  1. Мобільний додаток Mixer Mixer Create дозволяє транслювати живе відео і мобільні відеоігри прямо зі смартфона, в той час як мобільний додаток Twitch обмежено тільки відео трансляцією.
  2. Нативна трансляція Twitch доступна на консолях сімейства PlayStation 4 і Xbox One. Потокове мікширування доступне тільки на Xbox One. На Nintendo Switch це неможливо.
  3. Мікшер пропонує більше інтерактивності з потоками через спеціальні кнопки звукових ефектів, які можна натискати під час перегляду. Він також може похвалитися прямою інтеграцією з деякими відеоіграми, такими як Minecraft, які дозволяють глядачам потоку впливати на те, що відбувається в грі.
  4. Mixer підтримує спільну потокову передачу - функція, яка дозволяє кільком стримерам одночасно транслювати ігровий процес зі своїх власних каналів, одночасно відображаючи один одного у вигляді поділу екрану на всіх задіяних каналах. Це схоже на вступні титри The Brady Bunch, але з геймерами.

Чому ви повинні дивитися на мікшері

Мікшер може бути хорошим варіантом для користувачів Windows 10 або Xbox One, які погано знайомі з потоковою передачею завдяки своїй вбудованій інтеграції з кожною системою. Будучи новачком, ніж Twitch, у Mixer набагато менше конкурентів, коли мова йде про пошук потенційної аудиторії.

Чому ви не повинні дивитися потік на мікшері

Twitch має набагато більше користувачів, ніж Mixer, і, як наслідок, глядачам набагато легше знайти когось, хто буде дивитися на цій платформі. Twitch вдалося залучити велику кількість розважальних професійних стрімерів, зайнятих повний робочий день, за допомогою своїх партнерських і партнерських програм Twitch, тому якість трансляцій також, як правило, вища, ніж у Mixer.

Потенціал отримання доходу на Twitch в якості стрімера значно вище, ніж на Mixer, завдяки великій кількості доступних глядачів, численним варіантам монетизації для стрімерів і прагненню Twitch заробляти на життя тим, хто любить займатися.

Міксер роздає безкоштовні ігри Microsoft Store

Mixer часто винагороджує користувачів за вибір перегляду спеціальних подій на Mixer, додаючи в свої облікові записи Xbox безкоштовні цифрові відеоігри і завантажуваний контент (DLC).


Ці спеціальні роздачі зазвичай проходять під час трансляцій ігрової індустрії, таких як E3 або Gamescom, і оголошуються за кілька днів до цього через офіційні акаунти Twitter і Facebook Mixer. Глядачам не потрібно нічого робити, крім перегляду зазначених потоків, щоб отримати безкоштовні ігри, оскільки облікові записи Mixer і Xbox підключені до одного основного облікового запису Microsoft. Той же, який використовується для покупки додатків або фільмів на ПК з Windows 10 або для доступу до Outlook та інших служб Office 365.

Esports on Mixer

На додаток до потокової трансляції подій індустрії відеоігор, Mixer також транслює різні кіберспортивні події протягом року і в даний час володіє ексклюзивними правами на трансляцію кіберспортивних турнірів серії Paladins Console Series.

Mixer також випустив кілька пов'язаних з кіберспортом шоу, які можна подивитися в потоковому сервісі, і часто транслює спеціальні ігрові події з обраних магазинів Microsoft.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us