Ласкаво просимо в епоху Android 6.0 Marshmallow

Android 6.0 Marshmallow сьогодні офіційно. Або, швидше, це почало бути офіційним, так як ці речі насправді не відбуваються відразу. Фактично, ера M почалася ще в кінці травня на конференції розробників Google I/O. І у нас ще немає всього цього.

Отже, ось що вам потрібно знати про наступну основну версію нашої улюбленої операційної системи. Это Android 6.0 Marshmallow.


Це чудово! Де можна завантажити Android 6.0 Marshmallow?!?!?

Ти не можеш! Начебто. Хоча у нас є ім'я, новий номер версії і новий SDK, Google ще не зробив доступним вихідний код. І технічно це те, що і виробникам, і натовпу замовних ПЗУ необхідно для правильного складання наших телефонів. Тим не менш, ми безумовно почнемо бачити диски, зібрані разом з частин SDK. Це в порядку речей.

Більш офіційним є те, що у нас є третій і останній превью розробників, який можна прошити на Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9 і Nexus Player. Це не 100 відсотків того, що ви отримаєте, коли вийде готова версія «Зефіра», але це ближче, ніж все, що у нас було раніше.

Добре. Так, коли я отримаю Зефір? (І чи отримає мій телефон це?)

Залежить від того, який у вас телефон. Телефони Google Nexus повинні бути оновлені першими. На додаток до пристроїв, які були частиною попереднього перегляду для розробників, очікується, що, принаймні, Nexus 7 (2013) побачить оновлення, і, можливо, модель 2012 року. У список «можливо» також додайте планшет Nexus 10 і телефон Nexus 4.

Що стосується того, коли ми побачимо падіння вихідного коду і початок оновлень? Ми насправді не знаємо. Пам'ятайте, що цього року ми очікуємо як мінімум один (і, швидше за все, два) новий телефон Nexus. І якби нам довелося вгадувати, ми були б готові покласти трохи грошей на це, будучи трохи раніше, ніж у минулому році. До жовтня нас це зовсім не здивує, але це поки тільки припущення.

Є інший телефон? Це займе більше часу. Як довго це велика загадка. Деяким виробникам подобається встановлювати для себе 90-денні терміни, що, ймовірно, буде означати щось ближче до кінця року, якщо не пізніше. Оновлення складні, і це повільний процес. І там понад мільярд пристроїв Android. Скажімо так: тільки 18 відсотків всіх активних пристроїв працюють на Android 5.x Lollipop, який був випущений близько 10 місяців тому.

Jeez. ГАРАЗД. Так що ж саме я повинен чекати в Зефір?

Це залежить від! (Ласкаво просимо в дивовижний світ Android!) Якщо ви досі не зрозуміли суті, виробники Android як і раніше роблять все, що хочуть, чорт візьми (більш-менш - і Google їх трохи приборкує) зі своїми телефонами. І вони також виходять за рамки того, що знаходиться в базовому коді Android. Але сам Google також прийняв велику кількість функцій, які досі були замовними, тому ми побачимо більше функцій на більшій кількості телефонів.


Ось коротка версія, хоча:

  • Дозволи отримують величезне оновлення. Технічний термін - «дозволу часу виконання», і це означає, що замість того, щоб просто приймати кожен дозвіл, який додаток оголошує під час встановлення, ви тепер зможете вибирати, до чого має доступ додаток. Не хочете, скажімо, Facebook бачити ваші внутрішні контакти? Просто вимкніть цю роздільну здатність! Це спрощено, звичайно. Ви можете дізнатися більше про це тут.
  • Google Now on Tap дасть Google - з вашого дозволу, звичайно - ще більше розуміння вашого життя. Якщо ви, скажімо, пишете комусь про плани на вечерю в якомусь гарячому новому ресторані, швидке натискання кнопки «Додому» викличе додаткову інформацію про цей ресторан. Більше не потрібно стрибати з однієї програми в іншу, щоб шукати інформацію. Це буде великим.
  • Android Pay, нарешті, стане чимось особливим, завдяки безконтактним платежам того ж типу, що і Apple Pay і більш новий Samsung Pay. Це буде вбудовано в систему, а також буде використовувати...
  • Власна авторизація за відбитком пальця тепер буде вбудована у вихідний код Android. Це дозволить більшій кількості виробників використовувати це - і, ми сподіваємося, зробить це навіть краще, ніж це вже стало. Samsung і Huawei є давніми користувачами відбитків пальців для Android, але HTC, OnePlus і, незабаром, LG будуть або будуть використовувати його.
  • Автоматичне резервування даних програми буде відбуватися за замовчуванням. Це означає, що вам більше не доведеться втрачати своє місце в грі, якщо ви перемикаєте пристрої. Це відбувається один раз на день, коли ви не використовуєте свій телефон і тільки коли ви підключені до Wi-Fi.
  • Більш розумні посилання на програми, так що вам не доведеться мати справу з цим незграбним "ви хочете, щоб відкрити цю річ в цьому іншому діалозі програми * так само.
  • Плюс, більше налаштувань для збільшення часу автономної роботи, тонни речей для розробників і більш узгоджений користувальницький інтерфейс. (Знову ж таки, останній може бути підірваний виробниками.)

Слідкуйте за оновленнями, звичайно ж. Для отримання додаткової інформації обов'язково відвідайте наші форуми по Android Marshmallow!

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us