Huawei представляє Ascend D Quad і називає його найшвидшим смартфоном у світі

Останнім часом Huawei робить деякі кроки, і тепер вони оголосили про випуск своєї останньої серії пристроїв Ascend, які з'являться в квітні в Китаї, Австралії, Європі, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Північній і Південній Америці, а також в Середній Азії. Схід у другому кварталі 2012 року.

Серія пристроїв Ascend D Quad від Huawei володіє досить вражаючими характеристиками. Вони повинні були б бути, якби Huawei збиралася розмістити на ньому таку метку, як «Найшвидший смартфон у світі».


  • Чотирьохядерний чіп і система управління харчуванням Ascend D Quad/1,5 ГГц від Aswend D1 від Huawei K3V2.
  • 720P сенсорний екран високої чіткості (PPI 330)
  • Голосова технологія Dolby 5.1 Surround Sound і аудиторія earSmart ^
  • 8-мегапіксельна фронтальна камера BSI, 1,3-мегапіксельна фронтальна камера
  • Можливість захоплення та відтворення відео у форматі Full HD 1080p

Всього в серії три пристрої - Ascend D Quad, Ascend D Quad XL, Ascend D1, кожен з яких має свій набір характеристик, які трохи відрізняються від інших. Ви можете ознайомитися з повним прес-релізом після перерви, щоб отримати повне уявлення про моделі серії і залишатися на зв'язку для кращого зовнішнього вигляду. Ми зараз сидимо з Huawei в BCN.

Huawei представляє найшвидший у світі смартфон: Ascend D Quad

З фірмовим чотирьохядерним чіпом Huawei і системою управління харчуванням

БАРСЕЛОНА, Іспанія, 26 лютого 2012 р./CNW/- Компанія Huawei, провідний світовий постачальник рішень в області інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), представила сьогодні найшвидший у світі чотирьохядерний смартфон - Huawei Ascend D Quad. Приведений в дію чотирьохядерним процесором Huawei K3V2 з частотою 1,2 ГГц/1,5 ГГц і володіє найкомпактнішим дизайном серед 4,5-дюймових смартфонів, Quad Ascend D розширює сферу можливостей для споживачів з операційною системою Android 4.0 і власною системою управління харчуванням Huawei, яка забезпечує до 30% енергії.

"Ми вислухали найвищі вимоги людей до смартфонів: швидкість, тривалий час автономної роботи, високоякісні візуальні та аудіо можливості, а також компактний і легкий телефон. Huawei Ascend D перевершує ці очікування ", - сказав Річард Ю, голова Huawei. пристрій. «У січні на виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі ми встановили світовий рекорд для найтоншого смартфона в світі з Huawei Ascend P1 S. Ми з гордістю знову представляємо вперше в світі на Всесвітньому конгресі по мобільному телефону 2012 року Ascend D Quad, найшвидший смартфон».

Ascend D Quad - це розважальний динамо з 4,5-дюймовим сенсорним екраном високої чіткості 720P і найпотужнішим у галузі 32-розрядним графічним процесором з істинним кольором. Його екран PPI 330, що забезпечує кришталево чисте відображення навіть під прямими сонячними променями, доповнюється технологіями Dolby 5.1 Surround Sound і Audience earSmart, що забезпечують незабутні враження. Його 8-мегапіксельна задня камера BSI, 1,3-мегапіксельна фронтальна камера і можливості захоплення і відтворення відео у форматі Full HD 1080p дозволяють записувати ваші особливі моменти з більш чіткою і насиченою деталізацією.

Quad Ascend D поставляється з акумулятором на 1800 мАг, який працює при звичайному використанні від одного до двох днів. Майстерність смартфона поліпшується завдяки запатентованій технології управління харчуванням Huawei Device, яка забезпечує більш тривалий час автономної роботи до 30% порівняно із середнім показником по галузі, регулюючи споживання енергії відповідно до потреб використання. Він також забезпечує більш високу продуктивність і ефективність чіпсету, підтримуючи низьку температуру чіпа


Квадрат Ascend D розміром 64 мм і шириною 8,9 мм є доказом того, що хороші речі продаються в невеликих упаковках. З ультратонкою рамкою легкий і компактний 4,5-дюймовий сенсорний екран смартфона, здається, зникає в краю, створюючи відчуття «нескінченності» і створюючи виключно вузький корпус.

На додаток до інноваційного дизайну апаратного забезпечення, Quad Ascend D також має видатний програмний дизайн. На додаток до операційної системи Android 4.0 Quad Ascend D оптимізує інтерфейс користувача, забезпечуючи велику простоту використання.

У рамках серії Ascend D компанія Huawei також представила смартфони Ascend D Quad XL і Ascend D1. Ascend D Quad XL поставляється з акумулятором 2500 мАг, який забезпечує два-три дні нормальної роботи. З тими ж характеристиками, що і у Ascend D Quad, Ascend D quad XL має товщину 10,9 мм. Ascend D1 працює на двоядерному процесорі з частотою 1,5 ГГц і батареєю ємністю 1670 мАг.

Серія Quad Ascend D буде доступна в Китаї, Австралії, Європі, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Північній і Південній Америці і на Близькому Сході у другому кварталі 2012 року. Ascend D1 буде доступна на зазначених ринках з квітня 2012 року.

Про пристрій Huawei

Компанія Huawei Device вважає, що кожен може стати центром інформації і що світ був би кращим, якби були знесені бар'єри доступу та інформації. Великий набір мобільних телефонів, мобільних широкосмугових пристроїв і домашніх пристроїв свідчить про орієнтацію Huawei Device на клієнтів і його прагнення забезпечити зручність роботи з мобільним інтернетом завдяки постійним інноваціям. Ґрунтуючись на більш ніж двадцятирічному успіху в інформаційній та комунікаційній індустрії, а також завдяки нашому власному досвіду роботи з каналами, операційним можливостям і глобальним партнерським ресурсам, Huawei Device перетворюється з компанії, яка продає мільйони пристроїв за одну транзакцію на великий бізнес, в Бренд «Business-to-People» (B2P), який також продає окремі мільйони. Станом на кінець 2011 року Huawei Device обслуговує понад 500 операторів по всьому світу. Для отримання додаткової інформації, відвідайте Huawei Device онлайн: http://www.huaweidevice.com

Для регулярних оновлень на пристрої Huawei, стежте за нами на:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweidevice


Twitter: https://twitter.com/HuaweiDevice

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

Flickr: https://www.flickr.com/photos/huaweidevice

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us