Citrix GoToMeeting тепер доступний для більшої кількості пристроїв, поставляється з попередньо встановленої на Droid Bionic

Ще під час запуску Motorola Droid 3 одним з попередньо завантажених додатків на пристрої було Citrix GoToMeeting разом з Citrix Receiver. Тепер Citrix випустила додаток для більшої кількості пристроїв Android на додаток до оголошення про те, що воно також попередньо завантажено в підготовлюваний Droid Bionic. (Так само, як це було на Droid 3.)

У наші дні все більше людей залишають межі своїх офісів і займаються бізнесом на ходу зі своїх мобільних пристроїв. Citrix GoToMeeting дозволяє вам відвідувати ці важливі зустрічі, де б ви не перебували.


 • Швидке введення сеансу. Приєднуйтесь до зборів за лічені секунди, клацнувши посилання в електронному листі або клацнувши піктограму GoToMeeting і ввівши ідентифікатор збору.
 • Вбудований звук VoIP: швидке підключення до аудіо через Інтернет за допомогою вбудованого мікрофона і динаміків.
 • Керування звуком: вимкніть звук, щоб усунути фоновий шум під час руху.
 • Збільшення вмісту збору: збільште вміст зборів до 200%, натиснувши на екран.
 • Портретна або альбомна орієнтація. Переверніть пристрій Android, щоб налаштувати відображення вмісту збору.
 • Подивіться, хто відвідує: Перегляд списку учасників зборів.

Додаток доступний зараз в Android Market для безкоштовного завантаження. Ви знайдете повний прес-реліз і посилання для скачування після перерви, якщо вам потрібно більше інформації.

Citrix″ розширює лінійку додатків Mobile Workforce за допомогою безкоштовного додатку GoToMeeting для користувачів Android ″ Відзначений нагородами додаток для онлайн-зібрань на смартфонах Android буде попередньо завантажено за допомогою Citrix Receiver  на DROID BIONIC від Motorola через VIrelon

Надає користувачам найпростіший спосіб миттєвого приєднання до зборів з будь-якого місця в будь-який час, перетворюючи спосіб роботи людей

Сьогодні Citrix Systems оголосила про розширення своєї зростаючої лінійки мобільних рішень для робочої сили для Android Market і з появою Citrix^ GoToMeeting^ для Android. Користувачі смартфонів на Android, доступні у вигляді безкоштовного додатку, отримають доступ до найпростішого і найзручнішого в галузі мобільного додатку для спільної роботи, який дозволяє приєднатися до онлайн-зустрічей в будь-якому місці і в будь-який час. Citrix®

GoToMeeting^ також буде попередньо завантажений в DROID BIONIC від Motorola, новітнього пристрою на базі Android від Motorola Mobility, яке надійде в Verizon Wireless 8 вересня 2011 року. Motorola також буде попередньо завантажувати Citrix Receiver ^, що дозволяє клієнтам отримати доступ їх корпоративні додатки і документи Windows на більш ніж мільярді різних пристроїв, незалежно від операційної системи або форм-фактора.

DROID BIONIC від Motorola слідує за DROID 3 від Motorola як другий пристрій на базі Android для попереднього завантаження GoToMeeting^ і Citrix Receiver ^, що дозволяє користувачам легко і зручно відвідувати онлайн-збори і отримувати доступ до своїх додатків, робочого столу і даних у дорозі,

Citrix вважає, що її розширена мобільна платформа для спільної роботи забезпечить максимальну гнучкість і підтримку роботи, надаючи підприємствам усіх розмірів нові способи залишатися на зв'язку і працювати незалежно від місця розташування - концепція, яку Citrix називає «зміною роботи». За допомогою мобільних додатків Citrix люди можуть приєднатися до зібрання в будь-якому місці, де б вони не перебували, на своєму мобільному пристрої - в таксі, на лавці в парку, в офісі або в будь-якому місці.


"GoToMeeting буде доступний на Android завтра, що відкриває світ вибору для наших клієнтів, які покладаються на наш додаток для високоякісних, безпечних і надійних веб- і аудіоконференцій. Сьогоднішнє оголошення підкреслює прихильність нашої компанії наданню допомоги підприємствам - великим і малим - у досягненні гнучкості і гнучкості в роботі, що забезпечує максимальну продуктивність і успіх в будь-якому місці і в будь-який час ", - сказав Бернардо де Албергарія, віце-президент і генеральний директор, підрозділ спільної роботи, онлайн-сервіси, Citrix. системи.

Що нового: GoToMeeting для Android Market

 • Безкоштовний додаток GoToMeeting для користувачів смартфонів Android: відвідуйте зустрічі в дорозі, завантаживши безкоштовний додаток з Android Market.
 • Попередньо завантажений для зручності: користувачі Android можуть отримати доступ до попередньо завантаженого програми GoToMeeting і Citrix Receiver безпосередньо з нового DROID BIONIC від Motorola.
 • Швидке введення сеансу. Приєднуйтесь до зборів за лічені секунди, клацнувши посилання в електронному листі або клацнувши піктограму GoToMeeting і ввівши ідентифікатор збору.
 • Вбудований звук VoIP: швидке підключення до аудіо через Інтернет за допомогою вбудованого мікрофона і динаміків.
 • Керування звуком: вимкніть звук, щоб усунути фоновий шум під час руху.
 • Збільшення вмісту збору: збільште вміст зборів до 200%, натиснувши на екран.
 • Портретна або альбомна орієнтація. Переверніть пристрій Android, щоб налаштувати відображення вмісту збору.
 • Подивіться, хто відвідує: Перегляд списку учасників зборів.

Чому це важливо

 • Світ праці більше не обмежується офісом, а рішення для спільної роботи, такі як GoToMeeting і мобільні пристрої на базі Android, змінюють спосіб роботи людей, дозволяючи їм виконувати роботу в будь-якому місці, в будь-який час - навіть в дорозі.
 • Мобільні сервіси Citrix «GoTo» забезпечують безпечну, надійну і високопродуктивну підтримку зростаючої мобільної робочої сили. Це мобільне портфоліо включає програми для iPad, які підтримують GoToMeeting, GoToMyPC^, GoToManage^ і GoToWebinar^; програми для iPhone, які підтримують GoToMeeting і GoToWebinar; і тепер GoToMeeting для Android.
 • Citrix робить співпрацю можливою на ходу, змінюючи спосіб роботи людей і дозволяючи їм працювати де завгодно, коли завгодно і як вони побажають.

IDC повідомляє про стійке прийняття Android бізнес-користувачами

"Виробники пристроїв вклали багато часу і ресурсів, щоб зробити їх пристрої Android більш зручними для підприємств. Поставки пристроїв Android по всьому світу збільшувалися з разючими обсягами кожен квартал, і підприємства усвідомлюють переваги продуктивності, надаючи відповідні інструменти для зростаючої мобільної робочої сили. IDC вважає, що до кінця 2011 року постачальники поставлять загалом 178,9 мільйона смартфонів на базі Android, а до 2015 року їхня кількість сягне 420,0 мільйона ". Стівен Дрейк, віце-президент програми, дослідження IDC з мобільності та телекомунікацій

Ціноутворення і доступність

Citrix GoToMeeting для Android буде доступний безкоштовно на Android Маркеті за адресою: https://market.android.com/details?id=com.citrixonline.android.gotomeeting.

Citrix GoToMeeting для Android і Citrix Receiver для Android попередньо завантажені в DROID BIONIC від Motorola і DROID 3 для смартфонів Motorola через Verizon і будуть доступні безкоштовно.

Для отримання додаткової інформації про GoToMeeting, відвідайте www.gotomeeting.com. Для отримання додаткової інформації про Citrix Receiver для всіх платформ, включаючи Android, відвідайте www.citrix.com/receiver.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us