Тернопільська компанія повернула в сільгоспобробку понад 500 гектарів покинутих земель

Протягом декількох років жителі Зборівського району Тернопільської області не могли отримати доходів від своїх паїв, оскільки були не в змозі здати їх в оренду. Причиною цього стало те, що орні землі поросли лісом. Повернути їх у сільгоспобробку взялася компанія «Агропродсервіс».


На паях місцевих жителів насіялися дерева, поки нікому було їх обробляти. Пізніше, коли дерева виросли, селяни вже не могли їх прибрати самостійно.


Допомогти людям заробити на здачі паїв в оренду вирішила фірма «Агропродсервіс» на чолі із засновником Іваном Чайковським. Зараз закінчує викорчевувати дерева на останніх 45 га в селі Манаїв «Агропродсервіс Вест». А «Агропродсервіс Ярчівці» - 16 га на території села Білоголови та 4 га земель у селі Славна Зборівського району.

Іван Чайковський каже, що за час простою землі люди зазнали прямих збитків, але не могли викорчувати самосів через відсутність коштів. Щоб відновити ріллю, компанія взяла на себе всі витрати, пов'язані з поверненням земель в обробку.

Сільгосппідприємство Івана Чайковського вже провело очищення від самосіву понад 500 га орних земель, які за документами є людськими паями.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us