Пшениця на українських полях постраждала через невчасно внесені ЗЗР

Харківські аграрії збирають значно менший урожай, ніж очікували. Все це через аномальну погоду в нинішньому році. Крім того, господарства отримали менш якісну пшеницю, ніж очікували через ураження септоріозом і фузаріозом.


Про це розповів менеджер компанії «Океан Інвест» Олександр Горобець під час АгроЕкспедиції Пшениця 2019.


"Як показує вже третій рік поспіль, весна досить прохолодна, дощова. У рослини як і раніше йде процес вегетації: зверху літо або весна, а внизу - зима. Тому у нас по Харківській області урожай не зовсім такий, як хотілося ", - розповів він.

Більш того, Олександр Горобець додав, що протягом 2018-2019 рр. була відносно м'яка зима, яка сприяла поширенню снігової цвілі в посівах. Це спричинило додаткову третю фунгіцидну обробку, тоді як аграрії Харківської області зазвичай обходилися, як правило, протруйниками і подвійним внесенням фунгіцидів.

"Інфікування було помічено більшою мірою в тих господарствах, які сіяли зернові. Температурний режим сприяв поширенню збудника хвороби, тому в цих господарствах довелося виконувати незаплановану обробку фунгіцидами ", - зазначив експерт.

Також він додав, що ті, хто провів обробку перед цвітінням озимої пшениці, отримали здорові рослини.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us