Похолодання вберегло поля України від кукурудзяного метелика

Прохолодна погода, що встановилася на більшій частині України, завадила життєдіяльності і масовому льоту стеблевого кукурудзяного метелика. Про це розповів агроном Олег Загородній.


Аграрій каже, що за цей час він відвідав половину України і ніде не помітив масового літа вищевказаного шкідника. Це сталося через зниження температури повітря, що особливо стосується центральних, західних і північних регіонів країни.


Розставлені аграріями пастки в основному відвідують самці, самок дуже мало. При настільки невисоких нічних температурах шкідник не розмножується і яйцекладки відсутні.

У найближчий тиждень синоптики прогнозують подальше зниження температури повітря. А це означає, що ситуація з кукурудзяним метеликом буде незмінною.

Олег Загородній вважає, що в таких умовах внесення трихограми, а також хімічних засобів захисту рослин, що містять хлорантраніліпрол і флубендіамід нераціонально.

Не так давно велика кількість кукурудзяних метеликів була помічена на землях Полтавської області. Про це на своїй сторінці в Facebook писав агроном-дослідник Олександр Васильєв, який провів моніторинг поширення цього шкідника.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us