Кількість випадків АЧС в Україні зменшилася

У 14 областях України в січні-червні нинішнього року було виявлено 26 спалахів АЧС. Це на 52 випадки менше, якщо порівнювати з тим же періодом 2018 р., про що йдеться в блозі на «Економічній правді» голови Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи.


Чиновник зауважив, що Держпродспоживслужба не просто веде моніторинг, передбачений існуючими програмами, а й вчасно реагує на кожне повідомлення в засобах масової інформації та соціальних мережах, що стосується можливості захворювання АЧС.


Крім того, цілодобово функціонує гаряча лінія Держпродспоживслужби. Раніше повідомлялося, що випадки африканської чуми свиней були зафіксовані у всіх областях країни.

При цьому найменшу кількість випадків захворювання в Україні було зареєстровано в Житомирській області. Вона входить до числа областей з найменшою кількістю спалахів африканської чуми свиней - всього 7 випадків за п'ятирічку.

Про це 18 червня поточного року розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND

logo

Follow us